Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
15
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Tweede Divisie
vs
Genemuiden
Excelsior Maassluis
Competities
Premier League
Championship
FA Cup
League Cup
Community Shield
FA Trophy
EFL Trophy
Premier League Cup
Premier League Summer Series
EFL Trophy
League One
League Two
Conference National
Conference N / S North
Conference N / S South
Non League Premier Northern
Non League Premier Southern South
Non League Premier Southern Central
Non League Premier Isthmian
Non League Div One Isthmian North
Non League Div One Isthmian South Central
Non League Div One Isthmian South East
Non League Div One Northern East
Non League Div One Northern Midlands
Non League Div One Northern West
Non League Div One Southern Central
Non League Div One Southern South
Premier League 2
U18 Premier League
O21 Premier League
O21 Premier League
U21 Premier League Division 2
Professional Development League
FA Cup Vrouwen
Women’s FA Community Shield
Women's Super League
Women's Championship
FA Women's League Cup
FA Cup
2023/2024
Ronde:
««
«
2nd Round Qualifying
Extra Preliminary Round
Extra Preliminary Round Replays
Preliminary Round Replays
Preliminary Round
1st Round Qualifying Replays
1st Round Qualifying
2nd Round Qualifying
2nd Round Qualifying Replays
3rd Round Qualifying
3rd Round Qualifying Replays
4th Round Qualifying
4th Round Qualifying Replays
1st Round Replays
1st Round
2nd Round Replays
2nd Round
3rd Round
3rd Round Replays
4th Round
4th Round Replays
5th Round
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Ascot United
1
-
2
Lewes
Darlington 1883
3
-
1
Workington
Merthyr Town
1
-
1
Taunton Town
Tadcaster Albion
1
-
3
Chester
Ashton United
2
-
2
Atherton Collieries
Barton Rovers
1
-
1
Wroxham
Barwell
1
-
2
Bromsgrove Sporting
Bedford Town
2
-
3
Gorleston
Bishop's Stortford
3
-
3
Biggleswade Town
Blyth Spartans
1
-
1
Bradford Park Avenue
Boston United
4
-
0
Leamington
Bracknell Town
2
-
1
Havant & Waterlooville
Brightlingsea Regent
1
-
3
Billericay Town
Canvey Island
1
-
1
Braintree Town
Carshalton Athletic
4
-
0
Kingstonian
Chippenham Town
1
-
4
Hungerford Town
Cleethorpes Town
2
-
4
Alfreton Town
Coalville Town
2
-
1
Stafford Rangers
Dartford
2
-
3
Welling United
Didcot Town
2
-
0
Bristol Manor Farm
Dover Athletic
3
-
2
Hastings United
Eastbourne Borough
0
-
1
Worthing
Eastbourne United
1
-
3
Berkhamsted
Enfield Town
3
-
0
Felixstowe & Walton Utd
Farnham Town
1
-
2
Chesham United
Farsley
1
-
1
Scarborough Athletic
Gloucester City
0
-
3
AFC Totton
Gosport Borough
3
-
0
Cribbs
Halesowen Town
5
-
2
Alvechurch
Haringey Borough
4
-
2
Tonbridge Angels
Hashtag United
0
-
1
Needham Market
Hayes & Yeading United
0
-
2
Slough Town
Hereford
2
-
0
Anstey Nomads
Highworth Town
1
-
3
Weymouth
Hitchin Town
3
-
0
AFC Sudbury
Horndean
0
-
3
Poole Town
Horsham
2
-
2
Marlow
Hyde
2
-
1
Albion Sports
Kettering Town
1
-
0
Sporting Khalsa
King's Lynn Town
0
-
0
Aveley
Knaphill
0
-
1
Hanworth Villa
Lancaster City
4
-
1
Marske United
Larkhall Athletic
2
-
3
Bath City
Leiston
1
-
2
St. Albans City
Lincoln United
0
-
3
Worksop Town
Macclesfield
2
-
0
Buxton
Margate
2
-
2
Folkestone Invicta
Mickleover Sports
3
-
1
Spalding United
Morpeth Town
3
-
0
Southport
Mossley
1
-
1
Emley AFC
Mousehole
0
-
5
Salisbury
Nantwich Town
2
-
1
Banbury United
Northwood
2
-
2
Cray Valley PM
Peterborough Sports
0
-
0
Redditch United
Plymouth Parkway
2
-
2
Frome Town
Reading City
1
-
1
Winchester City
Royston Town
1
-
3
Hemel Hempstead Town
Runcorn Linnets
1
-
1
Chorley
Rushall Olympic
3
-
2
Carlton Town
Scunthorpe United
0
-
0
Brackley Town
Sheppey United
3
-
0
Burgess Hill Town
South Shields
2
-
0
Bishop Auckland
Southall
1
-
2
Hampton & Richmond
Spennymoor Town
2
-
2
Marine
Steyning Town
1
-
4
Maidstone United
Stourbridge
2
-
0
Matlock Town
Tamworth
2
-
1
Harborough Town
United of Manchester
0
-
4
Warrington Rylands
Ware
3
-
3
Chelmsford City
Warrington Town
2
-
3
Curzon Ashton
Weston-super-Mare
2
-
0
Truro City
Whitby Town
2
-
1
Prescot Cables
Whitehawk
4
-
0
Redhill
Wimborne Town
0
-
3
Torquay United
Witham Town
1
-
5
AFC Hornchurch
Worcester City
0
-
2
Leek Town
Yeovil Town
7
-
1
AFC Stoneham
Biggleswade
1
-
2
Cambridge City
Cray Wanderers
2
-
2
Ramsgate
Wingate & Finchley
0
-
0
Farnborough